Přijímací řízení do 1. ročníku základní školy

Vážení rodiče

v Základní škole Didaktis připravujeme otevření další první třídy s nadstandardním vzdělávacím programem, ve kterých garantujeme

• maximálně 16 žáků ve třídě,
  • až 9 hodin angličtiny týdně,
  • promyšlený systém individuálního rozvoje dětí,
  • rozšíření výuky pro šikovné a nadané děti,
  • důraz na rozvoj praktických dovedností pro život v dnešním světě.

Na další podrobnosti o naší škole, naší práci a hodnotách se můžete podívat zde, v rubrice PROČ MY?

Jak postupovat, když chcete svého předškoláka zapsat do naší školy?

Prostudujte si informace na webových stránkách, abyste získali základní přehled o naší vzdělávací nabídce.

Chcete vědět, jak to u nás vypadá a proč se dětem v naší škole líbí? Můžete se podívat na krátkou reportáž ZDE.

Podívejte se, jak se baví naši KOUMÁCI

MILÝ ODVÁŽNÝ PŘEDŠKOLÁKU, PŘEDŠKOLAČKO!

V NAŠÍ ÚNIKOVÉ HŘE SI MŮŽEŠ VYZKOUŠET PLNĚNÍ ZÁBAVNÝCH I ZAPEKLITÝCH ÚKOLŮ. JAK NA TO? V NAŠEM HRADU VSTUPUJ POSTUPNĚ DO VĚŽÍ OD 1 DO 5. V KAŽDÉ SPLŇ ÚKOL A ZÍSKEJ PÍSMENKO DO HESLA. NAKONEC PÍSMENKA ZADEJ DO KOUZELNÉHO FORMULÁŘE. Ten si nezapomeň přinést na talentové zkoušky. :-) HODNĚ štěstí!

VSTUP do HRADU - ÚNIKOVÁ HRA

Kontaktujte nás

Nenašli jste na našich stránkách odpověď na některou Vaši otázku, týkající se přijímacího řízení do 1. ročníku? Neváhejte nás kontaktovat  telefonicky, e-mailem či prostřednictvím kontaktního formuláře.

Těšíme se na setkání s Vámi!
Tým Základní školy Didaktis