Přijímací řízení do 1. ročníku základní školy

Vážení rodiče

v Základní škole Didaktis připravujeme otevření další první třídy s nadstandardním vzdělávacím programem, ve kterých garantujeme

• maximálně 16 žáků ve třídě,
  • až 9 hodin angličtiny týdně,
  • promyšlený systém individuálního rozvoje dětí,
  • rozšíření výuky pro šikovné a nadané děti,
  • důraz na rozvoj praktických dovedností pro život v dnešním světě.

Na další podrobnosti o naší škole, naší práci a hodnotách se můžete podívat zde, v rubrice PROČ MY?

Jak postupovat, když chcete svého předškoláka zapsat do naší školy?

Prostudujte si informace na webových stránkách, abyste získali základní přehled o naší vzdělávací nabídce. Můžete nás rovněž osobně i se svým dítětem navštívit a prohlédnout si naše prostory, přesvědčit se o našich vzdělávacích přístupech, pohovořit si s učiteli a získat aktuální informace přímo od vedení školy. Kdy?

• kdykoli po předchozí domluvě během individuální návštěvy školy (Bzenecká 23, Brno-Vinohrady).
  • Den otevřených dveří – sobota 29. ledna 2022, 10.00 – 13.00 hod.
  • Motivační setkání pro zájemce o 1. třídu – O termínu budete včas informováni po registraci v elektronickém formuláři.

Svůj zájem o účast na některé z výše uvedených akcí potvrďte prostřednictvím tohoto formuláře.

Chcete vědět, jak to u nás vypadá a proč se dětem v naší škole líbí? Můžete se podívat na krátkou reportáž ZDE.

Podívejte se, jak se baví naši KOUMÁCI

Kritéria přijímacího řízení

Aktuální kritéria, na jejichž základě budeme děti přijímat do 1. ročníku, připravujeme a brzy je zveřejníme.

Zde naleznete seznamy přijatých uchazečů:

• do 1. ročníku 2022/2023
  • do školní družiny 2022/2023

MILÝ ODVÁŽNÝ PŘEDŠKOLÁKU, PŘEDŠKOLAČKO!

V NAŠÍ ÚNIKOVÉ HŘE SI MŮŽEŠ VYZKOUŠET PLNĚNÍ ZÁBAVNÝCH I ZAPEKLITÝCH ÚKOLŮ. JAK NA TO? V NAŠEM HRADU VSTUPUJ POSTUPNĚ DO VĚŽÍ OD 1 DO 5. V KAŽDÉ SPLŇ ÚKOL A ZÍSKEJ PÍSMENKO DO HESLA. NAKONEC PÍSMENKA ZADEJ DO KOUZELNÉHO FORMULÁŘE. Ten si nezapomeň přinést na talentové zkoušky. :-) HODNĚ štěstí!

VSTUP do HRADU - ÚNIKOVÁ HRA

Kontaktujte nás

Nenašli jste na našich stránkách odpověď na některou Vaši otázku, týkající se přijímacího řízení do 1. ročníku? Neváhejte nás kontaktovat  telefonicky, e-mailem či prostřednictvím kontaktního formuláře.

Těšíme se na setkání s Vámi!
Tým Základní školy Didaktis