Přijímací řízení do 1. ročníku základní školy

Vážení rodiče

v Základní škole Didaktis připravujeme otevření dalších dvou prvních tříd s nadstandardním vzdělávacím programem, ve kterých garantujeme

• maximálně 16 žáků ve třídě,
  • až 9 hodin angličtiny týdně,
  • promyšlený systém individuálního rozvoje dětí,
  • rozšíření výuky pro šikovné a nadané děti,
  • důraz na rozvoj praktických dovedností pro život v dnešním světě.

Na další podrobnosti o naší škole, naší práci a hodnotách se můžete podívat zde, v rubrice PROČ MY?

MILÝ ODVÁŽNÝ PŘEDŠKOLÁKU, PŘEDŠKOLAČKO!

V NAŠÍ ÚNIKOVÉ HŘE SI MŮŽEŠ VYZKOUŠET PLNĚNÍ ZÁBAVNÝCH I ZAPEKLITÝCH ÚKOLŮ. JAK NA TO? V NAŠEM HRADU VSTUPUJ POSTUPNĚ DO VĚŽÍ OD 1 DO 5. V KAŽDÉ SPLŇ ÚKOL A ZÍSKEJ PÍSMENKO DO HESLA. NAKONEC PÍSMENKA ZADEJ DO KOUZELNÉHO FORMULÁŘE. Ten si nezapomeň přinést na talentové zkoušky. :-) HODNĚ štěstí!

VSTUP do HRADU - ÚNIKOVÁ HRA

Jak postupovat, když chcete svého předškoláka zapsat do naší školy?

Prostudujte si informace na webových stránkách, abyste získali základní přehled o naší vzdělávací nabídce. Můžete nás rovněž osobně i se svým dítětem navštívit a prohlédnout si naše prostory, přesvědčit se o našich vzdělávacích přístupech, pohovořit si s učiteli a získat aktuální informace přímo od vedení školy. Kdy?

• Kdykoli po předchozí domluvě během individuální návštěvy školy (Bzenecká 23, Brno-Vinohrady).0
  • Z důvodu aktuálních epidemiologických opatření je Den otevřených dveří přesunut na sobotu 6. února 2021.
  • Chcete vědět, jak to u nás vypadá a proč se dětem v naší škole líbí? Můžete se podívat na krátkou reportáž ZDE.

Svůj zájem o účast na některé z výše uvedených akcí potvrďte prostřednictvím tohoto formuláře.

Kritéria přijímacího řízení

Kritéria, na jejichž základě budeme děti přijímat do 1. ročníku, naleznete ZDE v příloze.

Zde naleznete seznamy přijatých uchazečů:

• do 1. ročníku 2021/2022
  • do školní družiny 2021/2022

Kontaktujte nás

Nenašli jste na našich stránkách odpověď na některou Vaši otázku, týkající se přijímacího řízení do 1. ročníku? Neváhejte nás kontaktovat  telefonicky, e-mailem či prostřednictvím kontaktního formuláře.

Těšíme se na setkání s Vámi!
Tým Základní školy Didaktis