Přijímací řízení do 1. ročníku základní školy

Vážení rodiče

v Základní škole Didaktis připravujeme otevření dalších dvou prvních tříd s nadstandardním vzdělávacím programem, ve kterých garantujeme

• 10 až 15 žáků ve třídě (max. 16),
  • až 9 hodin angličtiny týdně,
  • promyšlený systém individuálního rozvoje dětí,
  • rozšíření výuky pro šikovné a nadané děti,
  • důraz na rozvoj praktických dovedností pro život v dnešním světě.

Jak postupovat, když chcete svého předškoláka zapsat do naší školy?

Prostudujte si informace na webových stránkách, abyste získali základní přehled o naší vzdělávací nabídce. Můžete nás rovněž osobně i se svým dítětem navštívit a prohlédnout si naše prostory, přesvědčit se o našich vzdělávacích přístupech, pohovořit si s učiteli a získat aktuální informace přímo od vedení školy. Kdy?

• Na Dni otevřených dveří v sobotu 12. ledna 2019 v 10 hodin (Bzenecká 23, Brno).
  • Kdykoli po předchozí domluvě během individuální návštěvy školy (Bzenecká 23, Brno).

Zarezervujte si termín talentové zkoušky (víkend 26. a 27. ledna 2019), abychom se Vám a Vašemu předškolákovi mohli individuálně věnovat a posoudit jeho předpoklady ke vzdělávání v naší škole.

Svůj zájem o účast na některé z výše uvedených akcích potvrďte prostřednictvím tohoto formuláře.

Kritéria přijímacího řízení

Kritéria, na jejichž základě budeme děti přijímat do 1. ročníku, naleznete pod tímto odkazem.

Kontaktujte nás

Nenašli jste na našich stránkách odpověď na některou Vaši otázku, týkající se přijímacího řízení do 1. ročníku? Neváhejte nás kontaktovat  telefonicky, e-mailem či prostřednictvím kontaktního formuláře.

Těšíme se na setkání s Vámi!
Tým Základní školy Didaktis