Přijetí do 1. ročníku základní školy

Zapsali jste svého předškoláka do 1. třídy, ale nejste se svou volbou plně spokojení?
Máte zvídavé a bystré dítě a stále pro něj hledáte ideální školu?
Hledáte pro něj příjemné místo, kde bude mít dostatek pozornosti, podnětů i prostor pro vlastní vyjádření?

Navštivte nás a my Vám ukážeme, jak pečujeme o všestranný rozvoj dětí.

• Uvidíte, jak pracujeme s dětmi ve třídách s 10 až 15 žáky.
  • Ukážeme Vám, jak děti rozvíjejí své jazykové dovednosti v až 9 hodinách angličtiny týdně, a to v malých skupinkách podle své jazykové úrovně.
  • Ve vyučování budete mít možnost vidět metody skutečně individuálního rozvoje všech našich dětí.
  • Seznámíme Vás s individuálním rozšířením výuky nadaných dětí.
  • V hodinách Vám ukážeme, jak rozvíjíme praktické dovednosti dětí tak potřebné pro život v dnešním světě, jako je schopnost spolupracovat, diskutovat, prezentovat, řešit problémy či otevřeně komunikovat.

Přijďte se k nám podívat a osobně se přesvědčte, zda jsme tou ideální školou pro Vaše dítě. Ve dvou prvních třídách, které otevíráme v září 2018, zbývají jen 3 poslední volná místa.

Na setkání s Vámi se těší

Mgr. Richard Jurečka, Ph.D.
r.jurecka@zsdidaktis.cz
+420 725 694 926

Leták s informacemi k přijetí do 1. ročníku ke stažení.

Seznamy uchazečů přijatých do 1. ročníku si můžete prohlédnout zde:

Informace k formální části zápisu naleznete zde