Naše priority

Naše škola je místem, ve kterém dětem umožňujeme, aby byly spokojené a šťastné. Jen šťastné dítě se může ideálně rozvíjet a můžeme ho efektivně vzdělávat.

Abychom toho dosáhli, vytváříme bezpečné prostředí, postavené na vzájemném respektu a otevřené, srozumitelné komunikaci. Díky tomu se u nás může každé dítě projevovat jako individualita a kreativně rozvíjet svá nadání.

„Je totiž úžasné, co děti dokážou, když jim k tomu dáme příležitost. (Linda Dobson)

Aby děti v naší škole získávaly vědomosti a dovednosti potřebné pro život v současném světě a při tom byly spokojené a šťastné a do školy se vždy těšily, vytkli jsme si několik priorit, jež k tomuto náročnému cíli vedou. Jejich důslednému naplňování věnujeme maximální péči.

K našim prioritám patří

v oblasti vzdělávání:

• vysoká kvalita vzdělávání
    • rozvoj intelektově nadaných dětí
    • nadstandardní výuka angličtiny

v psychosociální oblasti:

• individuální přístup
    • bezpečné prostředí
    • otevřená komunikace s rodiči

Tyto priority jsou společné pro celou naši školu, jejich naplňování v Mateřské škole Didaktis a v Základní škole Didaktis se však liší, protože každá z těchto škol má své vlastní poslání. Bližší informace o tom, jak jednotlivé priority realizujeme, naleznete proto v záložce mateřská škola a základní škola.