Kariéra

Učitel základní školy

Do týmu naší školy přijmeme od září 2018 novou kolegyni nebo kolegu – učitele 1. stupně.

O co nám jde? Chceme budovat školu, ve které děti získávají vědomosti a dovednosti potřebné pro život v současném světě a přitom jsou spokojené a šťastné a do školy se vždy těší. Chceme, aby se rodiče na této cestě stali našimi partnery a spojenci. A uvědomujeme si, že tohoto cíle dosáhneme jedině v týmu, jehož členové táhnou za jeden provaz, jsou otevření novým výzvám a jejich práce je pro ně posláním.

Jako učitel naší školy povedeš třídu s nejvýše 16 dětmi, budeš mít možnost podílet se na koncepci rozvíjející se školy, rozvineš svůj potenciál v oblasti vzdělávání a ocitneš se v příjemném pracovním prostředí.

Chceš se stát členem našeho týmu? Zašli nám svůj životopis na adresu r.jurecka@zsdidaktis.cz.

Richard Jurečka, ředitel školy