Kariéra

Asistentka ředitele

Do našeho týmu hledáme nového kolegu / novou kolegyni na pozici asistent/ka ředitele.

Popis pozice:

  • podílí se na řízení běžného provozu školy,
  • komunikuje s členy školního týmu, rodiči a veřejností,
  • vede pokladnu školy, vystavuje faktury, vyřizuje objednávky,
  • samostatně vede agendu přijímacího řízení, spisové služby a výkaznictví,
  • poskytuje organizační a administrativní podporu vedení školy.

Požadujeme:

  • proaktivní přístup ke svěřeným oblastem odpovědnosti
  • schopnost samostatně si organizovat práci,
  • výborné komunikační a organizační schopnosti,
  • uživatelskou znalost MS Office,
  • pečlivost, důslednost a zodpovědnost.

Nabízíme:

  • zajímavou, smysluplnou a pestrou práci,
  • příjemné pracovní prostředí,
  • prostor pro osobní realizaci,
  • možnost rozšíření svých profesních zkušeností,
  • odpovídající mzdové ohodnocení.

Termín nástupu:
ihned.

Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete nám motivační dopis a strukturovaný životopis na adresu r.jurecka@zsdidaktis.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od Vašeho přihlášení do výběrového řízení, znamená to, že nepostupujete do dalšího kola.

Text inzerátu si můžete stáhnout zde.