Kariéra

Jsme zavedenou soukromou základní školou v Brně

a snažíme se, aby nám naše práce dávala smysl a měli jsme z ní radost.

V tuto chvíli hledáme kolegu/kolegyni na pozice:

vychovatel/ka v družině

Hledáme vychovatele/vychovatelku do školní družiny pro žáky 4. ročníku. Nabízíme bezva pracovní prostředí, metodickou podporu, možnost rozvoje, možnost vedení kroužků, pestrou práci, odpovídající finanční ohodnocení. Zkušenosti s vedením skupiny žáků vítány.

Nástup možný ihned.

Úvazek: plný úvazek

asistent/ka pedagoga

Hledáme asistenta/asistentku pedagoga pro žáčka 1. třídy.Nabízíme vstřícné prostředí, metodickou podporu, spolupráci s třídní učitelkou i speciální pedagožkou, možnost podílet se na chodu školy, adekvátní finanční ohodnocení.

Nástup možný ihned.

Úvazek: plný úvazek

Pokud Vás naše škola zaujala a měli byste zájem se o nás dovědět více, domluvte si s námi schůzku. Rádi se s Vámi kdykoli setkáme.

O co nám jde? Chceme společnými silami budovat a rozvíjet školu, ve které děti získávají vědomosti a dovednosti potřebné pro život v současném světě a přitom jsou spokojené a šťastné a do školy se vždy těší. A uvědomujeme si, že tohoto cíle dosáhneme jedině v týmu, jehož členové táhnou za jeden provaz, jsou otevření novým výzvám a jejich práce je pro ně posláním.

Jako učitel naší školy se ocitneš v příjemném pracovním prostředí, povedeš třídu s nejvýše 16 dětmi, dostaneš podporu motivovaného a sehraného týmu, budeš mít možnost podílet se na koncepci rozvíjející se školy a rozvineš svůj potenciál v oblasti vzdělávání.

Mgr. Kalusová Andrea,

ředitelka školy + 420 722 949 066