Kariéra

Učitel základní školy
Vychovatel ve školní družině

V příštím školním roce otevíráme 2 nové třídy a do rozrůstajícího týmu naší školy proto od září 2019 přijmeme nové kolegyně nebo kolegy – učitele 1. stupněvychovatele ve školní družině.

O co nám jde? Chceme společnými silami budovat a rozvíjet školu, ve které děti získávají vědomosti a dovednosti potřebné pro život v současném světě a přitom jsou spokojené a šťastné a do školy se vždy těší. A uvědomujeme si, že tohoto cíle dosáhneme jedině v týmu, jehož členové táhnou za jeden provaz, jsou otevření novým výzvám a jejich práce je pro ně posláním.

• Jako učitel naší školy povedeš třídu s nejvýše 16 dětmi, budeš mít možnost podílet se na koncepci rozvíjející se školy, ocitneš se v příjemném pracovním prostředí a rozvineš svůj potenciál v oblasti vzdělávání.
  • Jako vychovatel ve školní družině povedeš skupinu dětí na 1. stupni, budeš se moci opřít o podporu dalších vychovatelů, staneš se členem sehraného týmu a budeš se moci tvořivě podílet na koncepci školní družiny.

Chceš se stát členem našeho týmu? Zašli nám svůj životopis na adresu r.jurecka@zsdidaktis.cz.

Na setkání s Tebou se těší

Richard Jurečka

Text inzerátu si můžeš stáhnout zde.