Kariéra

Chceš být učitelem nebo vychovatelem v základce, která Ti bude dávat smysl?

Jsme zavedenou soukromou základní školou v Brně a chceme, aby nám naše práce dávala smysl a měli jsme z ní radost. V příštím školním roce otevíráme 2 nové třídy a do rozrůstajícího týmu naší školy proto od září 2019 přijmeme novou kolegyni nebo kolegu na pozici UČITELE 1. STUPNĚ a VYCHOVATELE/KY VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ (jedná se o dvě samostatné pozice).

O co nám jde?
Chceme společnými silami budovat a rozvíjet školu, ve které děti získávají vědomosti a dovednosti potřebné pro život v současném světě a přitom jsou spokojené a šťastné a do školy se vždy těší. A uvědomujeme si, že tohoto cíle dosáhneme jedině v týmu, jehož členové táhnou za jeden provaz, jsou otevření novým výzvám a jejich práce je pro ně posláním.

Jako pedagog naší školy
 se ocitneš v příjemném pracovním prostředí, povedeš třídu s nejvýše 16 dětmi (učitel) nebo skupinu dětí na 1. stupni (vychovatel), dostaneš podporu motivovaného a sehraného týmu, budeš mít možnost podílet se na koncepci rozvíjející se školy a rozvineš svůj potenciál v oblasti vzdělávání.

Chceš se stát členem našeho týmu?
Zašli nám svůj životopis na adresu r.jurecka@zsdidaktis.cz.

Na setkání s Tebou se těší

Richard Jurečka

Text inzerátu si můžete stáhnout zde.