Aktuality mateřské školy

Olympiáda v Pekingu i v Brně16.2.2022

V pátek 11. února se žáci naší školy vydali na Olympiádu do Pekingu. Samozřejmě ne na tu opravdovou, stačil nám BRNĚNSKÝ FESTIVAL ZIMNÍCH OLYMPIJSKÝCH SPORTŮ, který probíhá letos nedaleko naší školy - v areálu Nové Zbrojovky.
Na festivalu jednotlivé skupinky dostaly přiděleného dobrovolníka a každý sportovec svoji HRACÍ KARTU. Potom už jsme se mohli pustit do zajímavého programu. Skupiny si během dopoledne vyzkoušely přidělené olympijské sporty, například běh na lyžích, sjezdové lyžování, snowboarding, skokanský můstek, biatlonovou střelnici, curling, hokej, bruslení nebo skibob.
Po celou dobu byl k dispozici teplý čaj a dostali jsme i malou svačinku. V pauzách děti sledovaly přímý přenos hokejového utkání Česko - Švýcarsko a nadšeně fandily.