Aktuality mateřské školy

Do Vinohradského Vozíkobraní se zapojily i naše děti9.9.2021

Hned první školní pátek v září pořádala Liga vozíčkářů svoji tradiční akci Vinohradské Vozíkohraní. A letos poprvé za spoluúčasti naší školy. Jedním bodem bohatého a lákavého programu bylo bubnování s Jitkou Hodálovou a dalším malování na kamínky s našimi dobrovolníky, většinou z pátých tříd.
Emča, Natálka, Simča, Amálka, Bětka a Šimon malovali na kamínky, pomáhali mladším dětem a rozdávali kamínky účastníkům akce. S rozdáváním pomohli i někteří mladší žáci. Kromě toho si zvídaví návštěvníci ZAHRADY BADATELŮ mohli potrápit hlavičky nad potravními řetězci a přiřazování listů a plodů, nebo protáhnout tělo na průlezkách.
Radost z toho, něco pěkného vytvořit a darovat, se mezi dětmi šířila jako duhová lavina. Přejme si jen, aby v těchto dětech semínko dobrovolničení rostlo dál.