Aktuality mateřské školy

Zápis do Mateřské školy Didaktis na školní rok 2016/201722.3.2016

Milí rodiče, Mateřská škola Didaktis přijímá do česko-anglické třídy pro školní rok 2016/2017 nové děti. Ve skupině s nejvýše 15 dětmi je zajištěna péče o jejich individuální potřeby kvalifikovanými učitelkami, kvalitní vzdělávací program, každodenní výuka angličtiny, pestrá nabídka činností, akcí a výletů a nadstandardní vybavení hračkami, intelektově podnětnými hrami a informačními technologiemi.

Rodiče mohou bezplatně parkovat na soukromém parkovišti přímo u školy.

Mateřská škola Didaktis je zařazena v rejstříku škol MŠMT a vzdělává podle Rámcového vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání. Děti mohou na předškolní přípravu navázat docházkou do Základní školy Didaktis.

Pro získání bližších informací o Mateřské škole Didaktis nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem. Rádi si s Vámi sjednáme osobní schůzku, probereme Vaše dotazy a umožníme Vám návštěvu naší školy.

Další informace k zápisu naleznete zde.