Chcete připravit svého předškoláka na nástup do 1. třídy?

Milí rodiče,

rádi bychom podpořili rozvoj dětí, které budou v příštím školním roce navštěvovat naši školu, a připravili jsme proto pro ně intenzivní edukativně-stimulační kroužky, zaměřené na:

- individuální rozvoj předškoláka v jednotlivých oblastech předškolní zralosti,
- rozvoj měkkých dovedností (komunikace, spolupráce, samostatnost, sebereflexe...),
podporu rozvoje mozku prostřednictvím metody NTC learning,
vytvoření kamarádské vazby s budoucími spolužáky.

Součástí programu budou výlety do muzeí, na výstavy, do přírody i za dětmi a pedagogy v Základní škole Didaktis. Celodenní program bude probíhat od poloviny února do konce června 2020 každý pátek jako součást programu naší mateřské školy na Mlýnské 44. Děti, které budou přihlášeny do našich edukativně-stimulačních kroužků, se nemusí odhlašovat ze své stávající mateřské školy, v níž plní povinnou předškolní přípravu - i nadále ji mohou ve zbylých dnech v týdnu navštěvovat.

Cena za účast dítěte v tomto programu činí 1 400 Kč měsíčně a její součástí není stravné.

Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy a přihlásíme Vaše dítě na intenzivní edukativně-stimulační kroužky - kontaktujte nás!