Klub deskových her a zábavné logiky zahájen!23.10.2018

Jaké informace naleznu na obalu hry a co znamenají? Jak se podle nich můžu orientovat? Je pro mě obal důležitý při výběru hry a proč? Na co jsou dobrá stanovená pravidla her a proč je mám dodržovat? Jaké zvolit postupy při hraní strategických her? Jak funguje hrací kostka? Jak mám postupovat při řešení logických her? Jaká jsou pravidla šachů? Další otázky a odpovědi na ně naleznou děti v nově otevřeném Klubu deskových her a zábavné logiky. Klub vede děti k rozvoji  všech klíčových kompetencí, které zcela prokazatelně rozvíjí osobnosti jednotlivců. Děti nalézají řešení úloh z mnoha úhlů pohledů, rozvíjí strategické a logické myšlení, prověřují si svoje nabyté znalosti a zkušenosti ze všech oblastí vzdělávání, učí se plánovat, organizovat, naslouchat druhým, samy se podílí na příjemné atmosféře, získávají nové kamarády, rozvíjí empatii a kreativitu, učí se ovládat svoje emoce a chápat odlišnosti druhých jako přednost. Odkaz na fotogalerii najdete zde.